O nas

Zobacz czym się zajmujemy

O nas

Intertec Polska Sp. z o.o. powstała w roku 2001. Należymy do międzynarodowej grupy, która ma siedziby w Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Azji.

Od początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży i dystrybucji akcesoriów rowerowych pod marką proFEX oraz chemii samochodowej i rowerowej pod marką NIGRIN. Nieustannie stawiając na wysoką jakość i bezpieczeństwo swoich produktów firma oferuje szeroką gamę asortymentu dobranego do standardów rynku europejskiego. Obecnie spółka należy do głównych dostawców marketów, supermarketów oraz sklepów specjalistycznych sprzedających akcesoria rowerowe i samochodowe w Polsce.

Oferta

Akcesoria i kosmetyki rowerowe oraz akcesoria samochodowe, artykuły elektryczne, oraz inne produkty charakterystyczne dla danego kraju, marki własne, marki na licencji.

Marka proFEX jest wiodąca jeśli chodzi o akcesoria rowerowe, które sprzedajemy na terenie Polski. Produkty proFEX posiadają wieloletnią tradycję, wywodzącą się z Niemiec. W naszej ofercie mamy 350 produktów zaczynając od wentyli kończąc na wysokiej jakości kaskach rowerowych.

W ostatnim czasie dla naszych młodych rowerzystów została opracowana linia Little Rider.

Posiadamy w ofercie również produkty innych znanych marek takich jak Shimano, Selle Royal, Sigma, HTP oraz chemię rowerową pod marką NIGRIN.

Klienci

obsługujemy ponad 7000 sklepów w całej Europie z segmentu marketów DIY („Zrób to sam”) i samoobsługowych. Prowadzimy również handel internetowy oraz sprzedaż specjalistyczną akcesoriów rowerowych i samochodowych. Posiadamy 4 magazyny z ponad 75 000 miejscami.

 • 7000

  obsługiwanych sklepów

 • 350

  produktów w ofercie

 • 4

  magazyny z ponad
  75 000 miejscami

 • 5

  siedzib firmy na całym
  świecie

NASZA STRATEGIA OPARTE JEST NA INNOWACYJNOŚCI I POTRZEBACH KLIENTA

Dzięki naszym tradycyjnym markom takim jak Profex, Little Rider, NIGRIN oraz markom innych wiodących producentów takich jak Shimano, Selle Royal, Sigma, HTP należymy do liderów wśród dystrybutorów akcesoriów rowerowych w Polsce oraz w wielu innych europejskich krajach.

Do budowy i rozwoju marki proFEX, NIGRIN, Little Rider wykorzystujemy szerokie instrumentarium narzędzi marketingowych od rozwoju produktu, przez projektowanie opakowania i komunikację marki, po wsparcie sprzedaży i działania promocyjne.

Nasze akcesoria rowerowe wyróżniają się innowacyjnością, łatwością montażu i obsługi. Posiadają nowoczesny design są trwałe i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rowerzystów.

 • Little Rider